*

Altas IT kutsub veebiseminarile

Tutvustame serveriruumide järelvalve ja kaitse lahendusi

Seminarikogemus, milleks ei pea toast lahkuma!


Andmete füüsiline turvalisus küberkuritegevuse ajastul on muutunud pea iga andmekeskuse prioriteediks. Iga ettevõte, hoolimata suurusest, peab kaitsma oma ettevõtte andmete infrastruktuuri ja ettevõtet tervikuna. 75% kõigist ettevõtetest kogeb aasta jooksul vähemalt ühte IT-süsteemi seiskamise juhtumit, millest umbes 50% on seotud füüsilise turvariskiga. Ühe IT-katkestusega tegelemine võtab keskmiselt 4 tundi, mis võib ettevõtetele ja avaliku sektori organisatsioonidele olla väga kulukas. 

Füüsilisele andmeturvalisusele suurema tähelepanu pööramiseks organiseerisime koostöös KENTIX GmbH-ga neljapäeval, 4. märtsil kell 13.30 Zoomi platvormil veebiseminari. Teemaks on "Füüsiline andmete turvalisus küberrünnakute ajastul: serveriruumi jälgimine ja kaitse". Seminari saab järelvaadata SIIN.

Seminaril tuleb tutvustusele Saksa kaubamärgi KENTIXi poolt väljatöötatud serveriruumi või andmekeskuse seire- ja kaitselahenduste lai valik.

Andmekeskuse turvalisus ning selle tõhus haldamine muutub iga päevaga üha tähtsamaks.

Saa tuttavaks lahendustega, millega oma ettevõtte serveriruumi kaitsta.

SEMINARI AJAKAVA

Veebiseminar kestab 1 h.

Esineb Jan Sanders, KENTIX GmbH müügidirektor.

IT-süsteemide seisakute vältimiseks on vaja kaasaegset füüsilist turvalisust. Seminaril tutvustatakse, kuidas KENTIXi kõik-ühes lahendus pakub peaaegu 100% füüsilist IT-turvalisust koos 50% tavapäraste investeerimis- ja tegevuskuludega ning puudutab järgmisi aspekte: keskkonnaseire, tulekahju ja sissetungi tuvastamise süsteemi, juurdepääsu kontroll, toitehaldus, videosüsteem, kaugjuhtimispult jne.

* Seminar toimub inglise keeles.
* Seminar on kõikidele kuulajatele TASUTA.
VAATA SEMINARI SALVESTUST 

Jan Sanders 4. märtsi serveriruumide seminar

Jan Sanders

Chief Sales Officer - Kentix GmbH

"Pärast mitu aastat MOBOTIXis töötamist liitusin enam kui kaks aastat tagasi KENTIXiga, kus olen müügijuht. Eesmärk on jätkata dünaamiliselt kasvava KENTIXi ettevõtte arendamist rahvusvaheliselt uuele tasemele." Jan omandas tehnilise hariduse diplomeeritud mehaanikainsenerina Lübecki Tehnikaülikoolis. Oma karjääri jooksul on ta olnud juhtivatel ametikohtadel tehniliste toodete müümisel sellistes ettevõtetes nagu Philips, Texas Instruments, Verbatim ja Mobotix.

Kas tekkis küsimusi? Kirjuta meile:

Nõustun, et Altas Eesti OÜ teavitab mind toodetest, pakkumistest ja uudistest.