DIGIFORTi lahendused

Avatud platvormiga VMS, mis pakub integreeritud lahendusi parima kvaliteedi ja jõudlusega. Konkurentsivõimelise hinnaga DIGIFORTil on jõudluspõhine ülesehitus, mis pakub samal ajal vajalikku stabiilsust. DIGIFOT on oma klassi kõige reageerivamaid ja madalaimat protsessorit ja RAMi nõudvaid VMSe.

Videohaldus

Ühtne IP-videohaldusplatvorm, mis on täiustatud häirehalduse, sündmuste, juhtumite ja keskkondade automatiseerimisega ühe süsteemi kaudu. Usaldusväärne, intuitiivne, lihtne  konfigureerida ja kasutada.

Numbrimärgi tuvastamine

Automaatne numbrimärgi lugemise lahendus, mis on täielikult integreeritud meie videohaldussüsteemiga.  Automaathoiatused, alarmid, eelkonfigureeritud toimingud, statistilised graafikud ning integratsioon kolmandate osapoolte süsteemidega.

DIGIFORT InSight

Windowsi-põhiste arvutiekraanide jäädvustamine, kaugjuhtimine ja salvestamine. Ideaalne kõnekeskuste, serverikontrollide ja kolmanda osapoole tarkvarahalduse jaoks.

Video täpsem analüüs

Pakub proaktiivseid toiminguid programmeeritud käitumisolukordades automaatsete sündmuste ja häirete genereerimisega. Lisaks väärtuslik statistiline teave ärirakenduste jaoks.

Mobiilsed lahendused

Muutke oma nutitelefon või tahvelarvuti  mobiilseks kaameraks, mis on integreeritud videohaldussüsteemi, võimaldades videote reaalajas voogesitust otse jälgimiskeskusesse.

Kohtuekspertiisi analüüs

Uuenduslik ja tehnoloogiline lahendus, mis on mõeldud tundide pikkuste videote sirvimiseks vaid mõne hetkega, saades kokkuvõtte kõigist sündmustest. Saate leida soovitud sündmuse läbi värvifiltrite, objekti suuruse, kiiruse, suuna ja muu kriteeriumi alusel.

Kas tekkis küsimusi? Kirjuta meile:

Nõustun, et Altas Eesti OÜ teavitab mind toodetest, pakkumistest ja uudistest.