Integreeritud termokaamera ja maski tuvastamise lahendus  

Lisaks kehatemperatuuri mõõtmise funktsioonile on nüüd võimalik  MOBOTIXi kaamerates  programmeerida näomaski tuvastamine. Nii saab ettevõtte videovalve kiiresti ja tõhusalt tuvastada ja automaatselt teavitada inimesi, kes ei kanna kaitsemaske. 

VÕTA ÜHENDUST

Nagu teate, on alates kevadisest viirusepuhangul  termokaamer muutunud kasulikuks abiliseks Covid-19 pandeemia ohjeldamisel. Termokaamerad on võimelised määrama suure hulga inimeste kehatemperatuuri täpselt ja kiiresti. Lisaks kehatemperatuuri mõõtmise funktsioonile  on nüüd võimalik programmeerida kaitsemaski tuvastamise  funktsioon   MOBOTIXi valvekaamerates  ning teha kindlaks, kas töötajad ja külastajad maski kasutavad.

Integreeritud Covid-19 seirelahendused ja ennetusmeetmed 

Ajal, mil näomaskide kasutamine võtab hoogu ning üha enam riike maailmas on hakanud kaitsemaski võtma kui haiguste ennetamise kohustusliku nõudena, on ettevõtetel ja asutustel hädavajalik leida kõige tõhusam ja taskukohasem viis maskide kasutamise kontrollimiseks. 

Ettevõtte maskide kandmise reegli jälgimiseks on ekstra inimressursi töölepalkamine mitmest aspektist kõige ebaefektiivsem valik.  Esiteks kui lisada kaitsemaski kandmise reegli meeldetuletamine ning kehatemperatuuri mõõtmine ja jälgimine juba olemasoleva töötaja tööülesannetesse, siis suureneb paratamatult töötaja töökoormus. Teiseks, on lisaülessannete lisamine või uue töötaja palkamine asutusele igakuine lisaväljaminek. Lisaks pole  üks inimene võimeline jälgima suurte inimvoogude tegevusi (näiteks kaupluse või haiglas).  Neljandaks ei saa üks töötaja peatada või teavitada mitut külastajat korraga. 


Tule konsultatsioonile

Soovid enne ostu isiklikult vaadata, kuidas maskituvastus töötab või mis lahendusi on meil veel pakkuda? Anna endas meile märku ning lepi kokku aeg, et tulla  meie kontorisse külla.

Odoo • Text and Image

Miks on näomaskide kontroll vajalik? Mis on Cathexis tarkvara?

Alta IT kohandatud videovalve lahendus koos näomaski tuvastamisega võimaldab ettevõtte administratsioonil tuvastada inimesi, kes  pole kaitsemaski näole ette pannud ja neid,  kes kasutavad maski valesti  (näiteks rippuvad kõrva taga, nina all, lõua all jne).  Samuti on näomaski tuvastamise lahenduses võimalik programmeerida erinevaid helihoiatusi ja märguandeid maski kasutamise kohta. Tarkvaratootja Cathexis jätkab tööd maskide tuvastamise täiustamise ja arendamise nimel, mis põhineb pidevalt muutuvatel õiguslikel muudatustel, mis nüüd sõna otseses mõttes päev-päevalt muutuvad.

Maski olemasolu tuvastamine
Tehke kindlaks, millal keegi siseneb konkreetsesse piirkonda koos näomaskiga / ilma.           

Inimvoo analüüs

Jälgib inimeste voogu, sealhulgas maskidega ja maskideta inimeste jaotust protsentides.     

Eeskirjade eiramise õigeaegne avastamine

Tehke kindlaks, kas keegi eemaldab hiljem näomaski seal, kus seda on tegelikkuses vaja kasutada.

Ohtude tuvastamine

Ohud ja nõuetevastane käitumine ei jää märkamata ja reageerimisega ei viivitata.

Reaalajas teatamine 

Näomaskide jälgimistehnoloogia võimaldab kiiresti kindlaks teha, kas inimene kannab maski või mitte, ning pakkuda operaatoritele reaalajas teateid ja hoiatusi.

Nutikas seadistamine - trajektooride ja varasemate käikude jälgimine 

Sõltuvalt nõuetest saate määrata maski olemasolu tuvastamise, mille tulemusel tuvastatakse nägu koheselt, kui sel pole maski. Kuid lisaks saab tarkvara seadistada „nutikale“ tuvastamisele, st see jälgib poes inimeste trajektoore, et veenduda, et maski hiljem ei eemaldata.  Seega võimaldab maskide tuvastamise algoritm ka tööandjatel veenduda, et inimesed täidavad ka ohutus- ja tervishoiueeskirju. 

Termokaamera- töötaja ja kliendi turvalisuse tagaja         

Omakorda nõuab iga töötaja temperatuuri füüsiline mõõtmine lisaaega ega anna alati oodatud tulemust, seega vajab ettevõte tõhusamat lahendust.  Mobotixi termograafilised lahendused, kui inimene ületab teatud ala, määravad kohe kindlaks oma kehatemperatuuri, lubades neid töötajaid, kellel pole palavikku tuvastatud, ja peatades palaviku tunnuste korral edasi liikuda.

Lisaks  täidavad  Mobotixi lahendused  jätkuvalt füüsilist turvalisust, perimeetri kaitset ja juurdepääsu kontrolli funktsioone.

Termokamera ir sistēma, kura spēj samazināt sezonas vīrusu izplatību Tavā uzņēmumā.

Kuidas termokaamera maskituvastustarkvara töötab?   

MOBOTIX TR tehnoloogia mõõdab inimeste ja objektide soojuskiirgust kogu pildistamisalas. Siiski tuleks meeles pidada, et MOBOTIX-termokaamerad ei asenda meditsiiniseadmeid, vaid võivad aidata ennetada kriitilisi olukordi. Sõltuvalt keskkonnatingimustest (30 ° C kuni 45 ° C) võib näitude täpsus olla kuni 0,05 ° C.

Süsteemi võib ühendada ka erinevate alarmi- ja hoiatusseadmetega, et näidata, kas määratud temperatuuripiir on ületatud, või vajaduse korral piirata juurdepääsu tööruumidele.


Kes saavad sellest kasu?

Integreeritud termokaamera ja näomaski juhtimise lahendus pakub tuge paljudele tööstusharudele, nagu omavalitsused, pangandussektor, meditsiiniasutused, bensiinijaamad, tootmine ja tehased, haridusasutused, kaubanduskeskused, kauplused ja palju muud. 


Haiguse leviku tõkestamise eelised
 

Ettevõtete automatiseeritud lahendused võivad aidata vältida haiguste levikut - enam pole vaja lisatööjõudu, samuti on vaja iga sissepääsu juures täiendavat turvameest.  Parandatakse järelvalvet olukorra turvalisuse ja inimliikumise voogude osas.  Erinevate kontaktivabade turvalahenduste kasutamine avalikes ja kaubanduspindadel on nüüd olulisem kui kunagi varem. 


 
 

Täpsus

Näomaskide tuvastamise kõrge täpsus, mitmesugustel näomaski varjamise / kasutamise juhtudel.

Häire programmeerimine

Võimaldab programmeerida lugematu arv juhtumipõhiseid helisignaale.

Ohutum töökeskkond

Töötajate turvalisemad töötingimused, väheneb ootamatute seisakute võimalus.

Protsessi optimeerimine

Seadmete tõhusam töö, mis aitab optimeerida asutuses toimuvaid protsesse.

Toetuse pakkumine

Alta IT tehniline tugi seadmete nõuetekohase kasutamise tagamiseks.

Õnnetuste vähendamine

Viiruse leviku ja õnnetuste oht on väheneb. 

Sejas masku programmatūra fiksē sejas aizsargmasku nelietotājus, un tādus, kas masku lieto nepareizi


Lahenduste tüübid ja  hinnad  

Hind olemasolevas videosüsteemis:  alates 350 EUR + käibemaks (ainult maski juhtimine)

Uus lahendus:  alates 880 EUR + käibemaks  (ainult maski juhtimine)

Lahendus termokaameraga:  alates 5 820 EUR + käibemaks 

Konkreetse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust       

Kas teil on küsimus?  Kas soovite pakkumist?