MOBOTIXi lahendused ladudele

Lao tõrgeteta toimimine on oluline iga omanikku omava ettevõtte jaoks ning on tihedalt seotud nii ettevõtte tegevuse kvantitatiivsete kui ka kvalitatiivsete näitajatega. MOBOTIX-kaamerasüsteem on täislahendus ja avatud integreerimiseks teiste seadmete või süsteemidega.

Paljudes ladudes on laohaldussüsteemid (SMS) ja videovalvesüsteemid (VSS), kuid kasutavad neid eraldiseisvate, iseseisvatena ja kaotavad isegi ilma kahtluseta suure osa lisandväärtusest, mida need süsteemid võiksid omavahelise ühendamise korral pakkuda. Pakume MOBOTIX videosüsteemi integreerimist laohaldussüsteemi, mis hõlbustab, kiirendab ja automatiseerib lao igapäevaseid ülesandeid ning vähendab seeläbi ettevõtte tegevuskulusid.

Siin on mõned näited funktsioonidest, mis kaasnevad laohaldussüsteemi ühendamisega MOBOTIX videovalvesüsteemiga:

MOBOTIXi kaamerasüsteem on täielikult valmis ja avatud integreerimiseks teiste seadmete või süsteemidega.

Võib öelda, et iga kaamera on eraldi arvuti, mis võimaldab teil saada teavet teistest seadmetest või juhtida neid. Oluline on see, et süsteem ei sõltu ühest tsentraliseeritud loogilisest seadmest, iga kaamera on eraldiseisev seade ja suudab samal ajal teiste kaamerate või muude süsteemidega suheldes teha erinevaid toiminguid. See pakub suurt paindlikkust, võimaldades teil luua mitmesuguseid mittestandardseid, kohandatud lahendusi.