MOBOTIX NAS

MOBOTIX salvestusruum- ja ONVIF-S-salvesti

Ideaalne seade MOBOTIX IoT kaamerate, MOBOTIX MOVE kaamerate ja ONVIF-S põhiste IP-kaamerate salvestamiseks. Meie VMS-i (MxMC 2.0 ja uuema) kaudu saab kasutaja mängida kogu MxNAS-i salvestust, sealhulgas ONVIF-S-i materjali. Ülimalt tõhus terviklahendus koos turvalise andmesalvestusega ühest allikast, mis võimaldab nüüd detsentraliseeritud ja tsentraliseeritud videokomponente hõlpsalt ühendada.

Odoo • Text and Image

Features

Integreeritud salvestustarkvara toetab MJPEG, H.264 ja ONVIF-S ühilduvaid võrgukaameraid
Piiramatu arv salvestuskanaleid MOBOTIX IoT kaamerate jaoks (koos MxPEG + videokoodekiga)
Kuum vahetatav HDD, ülearune toiteallikas ja välise JBOD-salvestuse tugi
Salvestustarkvara toetab MOBOTIX MOVE ja muude tootjate ONVIF-kaameraid


Valmis kuni 32 ONVIF-i salvestuskanali jaoks
MOBOTIX IoT kaamerate eest litsentsitasusid ei nõuta                     
MOBOTIX toetab täielikult

Miks pakub MOBOTIX nüüd oma NAS-seadmeid?

Erinevate turul olevate tootjate NAS-süsteemides on suuri erinevusi. Nõrga protsessoriga seadmed ei paku suuri edastuskiirusi, mida põhimõtteliselt kaabliühenduse korral nõutakse. Ka funktsioonide vahemikus on suuri erinevusi.

Et tagada klientidele võrgusalvestuses sama MOBOTIX-i tõestatud esmaklassiline toote kvaliteet ja kuna ainult MOBOTIX NAS-seadmed on varustatud spetsiaalse MxMC-liidese tarkvaraga, saame pakkuda MxMC-ga kõigile kaamerasalvestustele keskmist juurdepääsu (alates versioonist 2.0) Mx6 seeria detsentraliseeritud MOBOTIX IoT kaameratest, samuti MOBOTIX MOVE seeria ONVIF-S kaameratest ja / või muude tootjate ONVIF-S kaameratest.

Tulemus: ülitõhus terviklahendus koos turvalise andmesalvestusega ühest allikast, mis võimaldab nüüd detsentraliseeritud ja tsentraliseeritud videokomponente hõlpsalt ühendada. Intelligentsete MOBOTIX IoT kaamerate arvukad tooteeelised (näiteks MxAnalytics või MxActivitySensor) säilitatakse täielikult, samas kui iga MxMC tööjaama saab nüüd täiendada ka näiteks mehaanilise HighSpeed ​​PTZ kaamera erifunktsioonidega. Lihtne teostada ilma programmeerimiseta!

MOBOTIX NAS & MxMC

Kõigil kolmel MOBOTIX NAS mudelil on tehasepõhine MxMC liidese tarkvara. See võimaldab kasutajal MxManagementCenter 2.0 kaudu mängida ja eksportida kõigi MOBOTIX NAS-is salvestatud integreeritud kaamerate (MOBOTIX IoT või MOBOTIX MOVE või muude tootjate ONVIF-S kaamerate) pilte, ilma et nad peaksid MxMC-rakendusest lahkuma.

Millise NASi peaksin valima ?

Lisaks nõutavatele ONVIF-S kaamera kanalite arvule on põhikriteeriumiteks eeldatav mälumaht. Nii et 4 kõvakettaga NAS on praegu max. pakub 36 TB netomahtu andmemahtu, st koondamisega.

Vabalt valitavad NAS-kõvakettad

Kõiki MOBOTIX NAS mudeleid tarnitakse alati ilma kõvaketasteta. Seetõttu on kliendil võimalus valida paljude võimalike alternatiivide hulgast ja kasutada alati eelistatud tootjate tooteid ning kvaliteeditasemeid. Kõvakettaid ei saa MOBOTIXi kaudu tellida, kuid pakume siin ühilduvate kõvaketaste ülevaadet