MOBOTIX-kaamerad tööstusobjektide perimeetri kaitsmiseks

Pakume uusimatel videoanalüüsi tehnoloogiatel ja uue põlvkonna sündmuste reageerimise tarkvaral põhinevat lahendust.

Tootmisettevõtte vara kaitse üks olulisemaid elemente on territooriumi (perimeetri) kaitse.  

Territooriumide kaitsmiseks on tänapäeval turul palju erinevaid funktsioone ja hinnasüsteeme. See arvukus muudab kõige sobivama, õigema ja usaldusväärsema lahenduse valimise kui kunagi varem, mis ei häiriks turvatöötajate tähelepanu ega põhjustaks neile valede päästikute tõttu lisatööd.

Seda silmas pidades pakume uusimatel videoanalüüsi tehnoloogiatel ja uue põlvkonna sündmustele reageerimise tarkvaral põhinevat lahendust. Väga oluline eelis on see, et süsteemil on kuritegude ennetamise funktsioon, mis võib kurjategijat takistada tahtlusest või tuvastada ta just oma kuritegu alustades ning aidata turvatöötajatel seega oma tööd teha.

Süsteemi põhiosad

Toimimispõhimõte

Kõik nimetatud kaamerad kasutavad sündmuste tuvastamiseks uue põlvkonna pildianalüüsi tarkvara MxActivitySensor. See tarkvarapakett vähendab valepositiivsete arvu 80% võrreldes tavalise videotuvastusega. Vähendab märkimisväärselt vihma, lume ja kõikumise mõju varrale, millele kaamera on kinnitatud, kuna see mitte ainult ei jälgi pikslite muutust, vaid otsib ka suunaliikumist. Jõudluse suurendamiseks otsepildi või salvestuse vaatamisel tähistab MxActivitySensor stseeni kaadris punase noolega.

Kui tarkvara tuvastab sündmuse, hoiatab kaamera rikkujad oma kõlari kaudu eelnevalt salvestatud tekstiga, et seda on märgatud. Samal ajal edastatakse sündmuse teave häire haldamise tarkvarale (AMS), et turvatöötaja saaks kiiresti ja kiiresti otsustada, milliseid toiminguid teha.

AMS tarkvara töötab häirete alusel. See on umbes 25 korda efektiivsem kui pidev otsevideo vaatlus, sest inimene saab keskenduda piiratud ajaks. Kui sündmusi pole, kuvab AMS sündmuse kohta teabe saamisel tühja ekraani ja piiksub. AMS fikseerib ka turvamehe tegevuse, s.t. y. kas sündmusele reageeriti, kui kaua aega kulus sellele reageerimiseks või kas võeti meetmeid.

MOBOTIX perimeetri kaitse võib olla:

Eelised:

Täpne töö
Kuritegevuse ennetamise funktsioon
Kiire töötlemine ja sündmustele reageerimine
Paindlikkus, võimalused kohaneda praeguse olukorraga
Paindlikkus, võimalused kohaneda praeguse olukorraga
Süsteemi komponentide kõrge töökindlus
Lihtne integreerida teiste perimeetri turvasüsteemidega
Võimalus kaugühendada ja sõnumeid vastu võtta (piiramatu arv töökohti)