MOBOTIXi termokaamerad - Kiire, turvaline, kontaktivaba

MOBOTIXi termokaamerad

Mobotixi termokaamerad pakuvad modulaarse topeltkaamerasüsteemiga kõrge eraldusvõimega termopilte.

Täiendage oma kaitse- ja tuleohutuslahendusi tehnoloogiaga. Need ilmastikukindlad MOBOTIXi termokaamerad tunnevad ära ja salvestavad soojusteabe abil esemeid ja inimesi - ka täielikus pimeduses ja üle 100 m kaugusel.

Termokaamerad põhinevad moodulsarjadel M73, M16 ja S16 ning neid saab vajaduse korral täiendada kõrge eraldusvõimega pildisensori mooduliga. Lisaks kompaktsele disainile ja paindlikele paigaldusvõimalustele kasutavad need termokaamerad ka MOBOTIXi intelligentseid videofunktsioone. Objektid tuvastatakse MxActivitySensori abil ja see juhtub täiusliku täpsusega. MOBOTIX termokaamerad saavad automaatselt sõnumi saata, kui temperatuur määratletud särituspiirkonnas erineb seatud standardist või kontrollpiirist. Need on eluohtlike soojusallikate varases staadiumis äratundmisel äärmiselt tõhusad.

Termokaamerad aitavad kõrge temperatuuriga inimesi tuvastada. Altas Eesti.
Kõikides ettevõtetes pole võimalik suunata inimesi kodukonto ritesse tööd tegema ning mõnes tootmisettevõttes võib haigusepuhang tuua kaasa suure majandusliku kahju.   Covid-19 puhangu tõttu on termokaamera muutumas üha vajalikumaks ka inimese kehatemperatuuri mõõtmisel. Iga töötaja füüsilise kehatemperatuuri mõõtmine nõuab lisaaega ega anna alati oodatud tulemust, seega vajab ettevõte tõhusamat lahendust.  Auto maatne kehatemperatuuri mõõtmine sissepääsude juures maandada olulisi riske nii töötaja tervise seisukohast kui ka ettevõtte jaoks tervikuna. MOBOTIXi termograafilised lahendused on intelligentsed automaatsed. Näiteks, kui inimene ületab teatud ala, määratakse kohe oma kehatemperatuur, lubades viivitamata töötajaid läbi, kellel pole palavikku tuvastatud ning peatades need, kellel palaviku tunnuste korral ettevõttesse lubatud siseneda.  

Lisaks kehatemperatuuri tuvastamisele on MOBOTIXi intelligentne süsteem võimeline märkama sotsiaalset distantsi ning maskide kandmist.  Ei tasuks unustada, et MOBOTIXi Saksa IP-kaamerad täidvad jätkuvalt ka füüsilise turvalisuse, perimeetrilise kaitse ja juurdepääsu kontrolli funktsioone.

MOBOTIXi termokaamerad on modulaarsed ja neid saab korraga kombineerida nii ühe, kahe kui ka kolme anduriga, mis tekitab suure eelise teiste sarnaste seadmete ees. Näiteks saab kombineerida, et üks objektiiv on termoandur ja teine  optiline pilt. Selline tehnoloogia võimaldab asetada kaks pilti üksteise peale kihtidena, tagades kiire tuvastuse ja hea jälgitavuse.  

Kas teil on küsimus? 

Tule vestle meiega ja saa pakkumine!

"Hoolitse kõigepealt oma töötajate eest ja nemad hoolitsevad teie eest!" - Richard Branson.

Termokaamerad aitavad kõrge temperatuuriga inimesi tuvastada. Altas Eesti.

Nüüd on ka termokaameraid võimalik rentida.

Võttes arvesse ettevõtjate nõudlust ja kasvavat huvi termokaamerate vastu töötajate kehatemperatuuri mõõtmiseks, oleme loonud võimaluse rendiks, sõlmides rendilepingu vähemalt 3 kuuks.

Konkreetse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust, nimetades kaamera võimaliku asukoha ja vajalike seadmete arvu.

M16 Thermal

Sisseehitatud kõrgtehnoloogilise termokuvaanduriga nutikas videosüsteem kasutab täiel määral ära M16 kaamera disainist tulenevaid eeliseid. Tänu kahele kõrvuti asetsevale objektiivile suudab termokuva (termiline ja optiline) funktsioon määrata kujutisel täpselt kindlaks soojusallikate, näiteks hõõguva tule asukoha.

M16 Thermal TR

„TR“ tähistab termilist radiomeetriat. See tähendab, et lisaks olemasolevatele MOBOTIXi termokaamera funktsioonidele on kaameratel olemas ka kalibreeritud termokuvaandur, mis võimaldab mõõta soojuskiirgust terve kujutise ulatuses isegi üksikute piksliteni välja. MOBOTIX Thermal TR tarbib energiat alla 8 vati.

S16 Thermal

MOBOTIX esitleb kõige paindlikumat kahekordset kaamerat kogu maailmas. Kergesti peidetava kaamera mooduliga on võimalik kuni kolme meetri pikkuste anduri kaablitega ühendada kas ühte või kahte ilmastikukindlat termoanduri moodulit. S16 kaamera disain võimaldab ka termokaameraid paigaldada eriti varjatult ja kliendi nõudmiste kohaselt.

S16 Thermal TR

TR-tehnoloogia abil mõõdetud temperatuuri väärtused käivitavad kaameras automaatselt sündmuse registreerimise (häire, kõne, signaali väljundi aktiveerimine jne), kui temperatuur tõuseb ülespoole või langeb allapoole reguleeritud seadistuspunkti. Kaamera abil on võimalik reguleerida kõiki seadistusi (häire, kõne, signaali väljundi aktiveerimine jne), kui temperatuur tõuseb ülespoole või langeb allapoole reguleeritud seadistuspunkti. Kõiki seadistusi saab kaamera püsivara abil reguleerida veebibrauseri kaudu.

Võta meiega ühendust!