MOBOTIXi videovalvekaamerad

MOBOTIX on professionaalne videovalvesüsteemide tootja Saksamaal. Lai valik saksa IP-kaameraid. Saate valida usaldusväärse ja spetsiaalselt teie vajadustele vastava videovalvekaamera. 

MOBOTIX sisekaamerad. Diskreetne, multifunktsionaalne videovalve -Altas IT Eesti

Sisekaamerad

Diskreetne, multifunktsionaalne videovalve

MOBOTIXi kaameraid saab konfigureerida ja hallata arvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis, ilma et oleks vaja osta täiendavat tarkvara.

MOBOTIX väliskaamerad, valvekaamerad - Vastupidav ja multifunktsionaalne - Altas IT Eesti

Väliskaamerad

Vastupidav ja multifunktsionaalne

Alates Antarktikast kuni Florida troopiliste soodeni on MOBOTIX-kaamerad kogu maailmas tuntud oma töökindluse poolest. Isegi kõige karmimates keskkonnatingimustes.

MOBOTIX termokaamerad. Tõhus ja taskukohane termokaamerad - Altas IT Eesti

Termokaamerad kehatemperatuuri tuvastamine

Põnev, tõhus, kasulik

Täiustage perimeetria kaitset ja tulekahju ennetamise lahendusi tehnoloogiaga, mis on saanud laialdaselt kättesaadavaks alles hiljaaegu. Need ilmastikukindlad MOBOTIXi termokaamerad tuvastavad ning registreerivad objekte ja inimesi soojuskiirguse abil ka täielikus pimeduses üle 100 meetri kauguselt.

MOBOTIX MOVE seeria kaamerad - Altas IT Eesti

MOVE kaamerad

MOBOTIX

MOBOTIX on lisanud uue MOBOTIX MOVE seeria nende praegusesse Mx6 kaameravalikusse. Kaameramudeleid on neli: 2x PTZ SpeedDome, 1x kuuli kaamera, 1x VandalDome.

MOBOTIx videoukse süsteem, fonolukk - Altas IT Eesti

Videoukse süsteem

Uste valvesüsteem

MxDisplay + on seinale paigaldatud puutetundliku ekraaniga automaatikaserver, millel on sisemine WiFi ja RFID funktsioonid. Uus Mobotix T26 võrgu koduukseseiresüsteem pakub enneolematuid võimalusi.

MOBOTIX süsteemi komponendid - Altas IT Eesti

Süsteemi komponendid

Allround Clever

Laiendage oma kaamera või kogu videosüsteemi funktsioone hõlpsalt. MOBOTIX pakub sisemiste ja väliste seadmete integreerimiseks praktilisi lisaseadmeid ja mooduleid.

Videovalve kaamerad teie ettevõtte turvalisuse huvides

Mobotixi videovalve kaamerad pakuvad uusima põlvkonna videovalve lahendusi, mis vastavad peaaegu kõigile videovalve nõuetele.  Tänapäeval pole ettevõtete ja avalike asutuste edukas toimimine võimalik ilma professionaalse videovalvesüsteemita.  Lisaks ei ole CCTV enam ainult nõue kõrge turvalisusega turberajatiste, näiteks lennujaamade, spordistaadionite või vanglate turvalisuse ja haldamise jaoks.  CCTV-kaamerate kasutamist kasutatakse üha enam ka tootmise, transpordi ja logistika ning turismi-, haridus- ja tervishoiusektoris, et tagada tõhus ja kvaliteetne tootmisprotsess ja teenused.  Mobotixi videovalvekaamerad ja nende integreerimislahendused annavad võimaluse videovalvekaamerate toimimist igakülgses turvasüsteemis kohandada iga ettevõtte ja asutuse nõuetele.  Valides Mobotix CCTV-kaamerad, koostalitlusvõimelised süsteemikomponendid, andmesalvestusseadmed ja valdkonnapõhised seire- ja turvalahendused, saate mitte ainult kauakestva, kvaliteetsema CCTV-süsteemi, vaid ka usaldusväärse ja uuendusliku teenusepakkuja, mis aitab teil oma turvasüsteemi aasta-aastalt uute julgeolekuprobleemidega.

Kõige sobivama turvalahenduse videovalve kaamerasüsteemi valimine

Mobotix on juhtiv intelligentsete IP-videovalve kaamerate ja turvasüsteemide tootja, kes seab standardid lisaks valvekaamerate tehnoloogiale ka detsentraliseeritud turberakendustele, millel on kõrgeim küberturvalisuse tase ja vastavus GDPR-ile.  Mobotixi videovalve kaamerad ja kohandatud videovalve lahendused pakuvad palju enamat kui lihtsalt klassikalist turvariski jälgimist.  Mobotixi üks peamisi tegevusvaldkondi on innovatsioon tööstus- ja tootmisprotsesside jälgimisel.  Lisaks tootmisruumide ja perimeetri turvalisusele pakub Mobotix videovalve kaameraid ja kohandatud lahendusi tootmise ja muude tööstusprotsesside jälgimiseks ja sujuvamaks muutmiseks:   MOBOTIX lahendused tootmisprotsessi jälgimiseks  ,   MOBOTIX lahendused ladudeks  ,    MOBOTIX videovalve lahendused transpordiks 

Meie videovalve kaamerad MOBOTIX pakuvad ka termokaameraid, mis tunnevad inimesi ja esemeid nende temperatuurinäitude põhjal ära ja salvestavad.  Nii on võimalik tagada tuleohutus ja jälgida lubatud hoiutemperatuure ning mõõta inimeste kehatemperatuuri.  Lisaks saavad termokaamerad teid automaatselt teavitada, kui nad tuvastavad temperatuure väljaspool teie määratud vahemikku. 

Mobotixi videovalve kaamerad kasutavad ainult suure jõudlusega ja kvaliteetseid elektroonilisi komponente, mis on vastupidavad tolmule, vibratsioonile ja äärmuslikele temperatuurimuutustele, võimaldades videovalvesüsteeme kohandada paljudele tööstusharudele. 

Valvekaamerate hind

Olenevalt asutuse turvavajadustele saame pakkuda ka vajalikke valvekaamerate süsteeme. Igal ettevõttel või asutusel on erinevad turvanõuded ja eesmärgid, miks videovalvet tehakse ja kuidas seda saab kasutada.  Kui vajate abi sobivaima valvekaamera või tervikliku turvalahenduse valimisel,  võtke meiega ühendust  ning räägime teiega läbi ning saadame teie ettevõtte avajdustest lähtuvalt hinnapakkumise.

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

  Mis on IP CCTV kaamera?

IP videovalve kaamera on digitaalne videokaamera, mille juhtimine ja andmevahetus toimub IP (Interneti-protokolli) võrgu kaudu. 

Detsentraliseeritud videovalvesüsteem on süsteem, mis ei vaja videovalveserverit.  Kogu intelligentsus (analüüs, arhiivimine, diagnostika) töödeldakse kaameras endas.  Nii et kui ostsite Mobotix CCTV-kaamera, ostsite tegelikult ka CCTV-süsteemi.

Ei, see pole vajalik, sest Mobotixi kaamerad kasutavad ühendamiseks ja toiteallikaks turvalisemat ja stabiilsemat ühenduse tüüpi - andmesidevõrgu kaablit (100Mbit / s Etherneti liides).  Uusimatel 7. seeria mudelitel on juba 1000 Mbit / s Etherneti liides. 

Jah, Mobotix pakub tasuta mobiili- ja arvutirakendusi kõigile tarkvaraplatvormidele (Android, iOS, Windows, macOS).

Jah, kaamerad vastavad GDPR-i nõuetele ning tootja on neid küberrünnaku haavatavuste osas pidevalt testinud ja sertifitseerinud.  Küberturvalisuse hinded on turul ühed kõrgemad.

Enamiku Mobotixi videovalvekaameraid valivad Eesti suurimad ettevõtted kaubanduse, tootmise, logistika ja maanteetranspordi segmentidest, samuti riiklik julgeolekuamet, kes on eriti mures süsteemi pikaealisuse ja selle pakutavate võimaluste pärast. 

  Kui suur on CCTV-kaamerate energiatarve?

Mobotix CCTV-kaamerate energiatarve on väga madal, mõnede mudelite maksimaalne energiatarve on vaid 5W. 

  Kas Mobotixi kaamera suudab ise postilt maha tulla ja rikkuja kinni pidada?

Ei, see on ainus asi, mida Mobotix CCTV kaamera ise teha ei saa.