MOBOTIXi videovalvekaamerad

MOBOTIX on professionaalne videovalvesüsteemide tootja Saksamaal. Lai valik saksa IP-kaameraid. Saate valida usaldusväärse ja spetsiaalselt teie vajadustele vastava videovalvekaamera. 

MOBOTIX sisekaamerad. Diskreetne, multifunktsionaalne videovalve -Altas IT Eesti

Sisekaamerad

Diskreetne, multifunktsionaalne videovalve

MOBOTIXi kaameraid saab konfigureerida ja hallata arvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis, ilma et oleks vaja osta täiendavat tarkvara.

MOBOTIX väliskaamerad, valvekaamerad - Vastupidav ja multifunktsionaalne - Altas IT Eesti

Väliskaamerad

Vastupidav ja multifunktsionaalne

Alates Antarktikast kuni Florida troopiliste soodeni on MOBOTIX-kaamerad kogu maailmas tuntud oma töökindluse poolest. Isegi kõige karmimates keskkonnatingimustes.

MOBOTIX termokaamerad. Tõhus ja taskukohane termokaamerad - Altas IT Eesti

Termokaamerad kehatemperatuuri tuvastamine

Põnev, tõhus, kasulik

Täiustage perimeetria kaitset ja tulekahju ennetamise lahendusi tehnoloogiaga, mis on saanud laialdaselt kättesaadavaks alles hiljaaegu. Need ilmastikukindlad MOBOTIXi termokaamerad tuvastavad ning registreerivad objekte ja inimesi soojuskiirguse abil ka täielikus pimeduses üle 100 meetri kauguselt.

MOBOTIX MOVE seeria kaamerad - Altas IT Eesti

MOVE kaamerad

MOBOTIX

MOBOTIX on lisanud uue MOBOTIX MOVE seeria nende praegusesse Mx6 kaameravalikusse. Kaameramudeleid on neli: 2x PTZ SpeedDome, 1x kuuli kaamera, 1x VandalDome.

MOBOTIX spetsiaalsed kaamerad - Altas IT Eesti

Spetsiaalsed kaamerad

Järelevalve tavapärastes tingimustes

Eriotstarbelised videovalvekaamerad mittestandardsetes tingimustes. Need kaamerad on varustatud kommunikatsiooniseadmete ja akudega, mis muudavad paigaldamise kiireks ja lihtsaks, kuna infrastruktuuri pärast pole vaja muretseda.

MOBOTIx videoukse süsteem, fonolukk - Altas IT Eesti

Videoukse süsteem

Uste valvesüsteem

MxDisplay + on seinale paigaldatud puutetundliku ekraaniga automaatikaserver, millel on sisemine WiFi ja RFID funktsioonid. Uus Mobotix T26 võrgu koduukseseiresüsteem pakub enneolematuid võimalusi.

MOBOTIX NAS - turvaline andmesalvestus - Altas IT Eesti

Andmekogu

MOBOTIX NAS - turvaline andmesalvestus

Ülimalt tõhus terviklahendus koos turvalise andmesalvestusega ühest allikast, mis võimaldab nüüd detsentraliseeritud ja tsentraliseeritud videokomponente hõlpsalt ühendada.

MOBOTIX, DIGIFORT - Altas IT Eesti

Tarkvara

MOBOTIX. DIGIFORT.

Esindatud tootjaid ja Altas IT tarkvara erinevate videovalve lahenduste jaoks.

MOBOTIX lahendused ettevõttele - Altas IT Eesti

Lahendused

Arukad lahendused teie ettevõttele

Loome intelligentseid lahendusi, et suurendada ettevõtete tõhusust ja tootlikkust, otsides samas lisaväärtust, mis on kohandatud väljakutsetele, millega meie klient oma praktikas silmitsi seisab.

MOBOTIX süsteemi komponendid - Altas IT Eesti

Süsteemi komponendid

Allround Clever

Laiendage oma kaamera või kogu videosüsteemi funktsioone hõlpsalt. MOBOTIX pakub sisemiste ja väliste seadmete integreerimiseks praktilisi lisaseadmeid ja mooduleid.