Multiroom

400 serie

The 400 Series Multiroom Audio System distributes any audio source throughout the installation and allows you to independently control the sound in each room/zone.

Seeria esitleb meie loomingulist tehnoloogiat uuenduslikus ja klassikalises disainis. Võttes arvesse kasutajasõbralikkust, pakub see tundlikuks funktsioneerimiseks selgeid ja hõlpsasti kättesaadavaid menüüsid.

Seeria on olemas nii kompaktses kui ka modulaarses versioonis. Mõlemad võivad olla ka iseseisvad, kuid modulaarne versioon võimaldab teil oma heli-juhtseadmed kõige populaarsemate valgusti lülititega elegantselt kokku sobitada.

Omadused

Clear the Clutter

Tänu seintesse ja lagedesse sisseehitatud kontrolleritele ja kõlaritele on teie kodu kõlarikastidest ning kaablitest vaba.

Up to 6 Audio Sources and FM

400-seeria süsteem võimaldab kuni 6 heliallikat, 5 heliseadme kanalit, satelliitvastuvõtjat ja kesküksusest jaotatud FM-kanali valikut.

FM Tuner - in every room

400-seeria süsteemil on juhtpaneeli sisseehitatud FM-raadio tuuner, mis võimaldab igasse tuppa edastada eraldi raadiokanalit. Igas toas on võimalik kuulata raadiost uudiseid, muusikat, helisalvestisi soovi kohaselt ilma teisi tube häirimata. Tänu sisseehitatud alarmile on teil võimalik üles ärgata oma lemmikprogrammiga.

Intercom

Tegemist on ühe meie populaarsema funktsiooniga. Igal 400-seeria paneelil on eraldi sisseehitatud mikrofon, mis võimaldab teil pöörduda kogu maja poole, näiteks teavitamaks pereliikmeid valmis saanud õhtusöögist, või pöörduda konkreetse toa poole teisi häirimata. Siseside hõlmab ka funktsioone, mille kohaselt on võimalik seadistada end parasjagu „hõivatuks“. Kõnedele on võimalik vastata ka keskseadmest eemal olles teatud kauguselt. Sisesidet saab juhtida valikulise kaugjuhtimispuldi abil. 

Baby Monitor

Sel ajal, kui sisseehitatud monitor teie lapsel lastetoas või mängutoas silma peal hoiab, saate teie lõdvestuda. Lisaks lastele sobib monitor suurepäraselt ka vanemate ja erivajadustega inimeste jälgimiseks.

Auxiliary Input

EISSOUND tõdes juba varakult, et muusika saab muutuda kaasaskantavaks ja personaalseks. Igal juhtseadmel on heli sisend (3,5 mm pesa), mida saab ühendada teie iPodi/iPhone’i või muu heliseadmega ja mis edastab heli toas olevatesse kõlaritesse.

As many rooms as you like

Teiste mitmetoaliste helilahenduste olemus ja disain on piiratud 4, 6 või 8 toaga. Kuid EISSOUNDi mitmetoalised tooted on konstrueeritud selliselt, et need toimiksid nii ühe, kahe, viie kui ka üle viiekümne toa puhul. Modulaarne mitmetoaline paigaldus pakub suurepärase helikvaliteediga lahendust iga kodu jaoks.

Multiroom

100 serie

100-seeria mitmetoaline helilahendus jagab mis tahes heliallikat tervele süsteemile ja võimaldab teil reguleerida heli igas ruumis või alas eraldi.

Tegemist on ideaalse lahendusega. Paigaldage valgusti lüliti ja valige selle kohaselt elegantselt sobituv 100 seeria heli-juhtseade. See on mõeldud paigaldamiseks laias valikus valgusti raamide ja lisatarvikute sisse, et sobituda kokku teile meelepärase stiiliga, kuid samuti võivad need olla ka iseseisvad meie pakutavates raamides.

Taustal mängiva raadio või muusika kuulamine tekitab meis kodusema ja hubasema tunde nii hotellitoas kui ka kontoris.

Omadused

Kuni 4 heliallikat – 120 tuba

100-seeria süsteemi võib paigaldada selliselt, et see jagaks 1, 2 või 4 heliallikat. Mitmeotstarbeline süsteem, mida saab laiendada kuni 120 ruumile, sobib paigaldamiseks kodudesse, ehitistesse, koolidesse, baarides, restoranidesse ja kaubanduskeskustesse, andes teile võimaluse nautida muusikat kõikjal.

Auxiliary Audio Input and FM radio

Kõikidel seadmetel on heli sisend (3,5 mm pesaga), mida on võimalik ühendada teie nutitelefoni/iPodi/iPhone’i või mõne muu heliseadmega, et võimaldada teil oma toas muusikat kuulata. Selleks tuleb seade lihtsalt kontrolleriga ühendada, misjärel on teil võimalik kuulata oma toas ühendatud kõlarite kaudu endale meelepärast muusikat. Samuti on sellel sisseehitatud FM-raadio tuuner, mis võimaldab igas toas kuulata erinevat raadiokanalit.

Intercom calls

100-seeria süsteem muudab teistesse tubadesse helistamise äärmiselt lihtsaks. Selleks tuleb vaid nuppu vajutada ja rääkida väikese mikrofoni sisse ning teie hääl jõuab ka teistesse tubadesse kogu majas.