Seinasisene WiFi SOUNDAROUNDi kontroller

Nautige oma lemmikmuusikat kõige mitmekülgsemal ja lõbusamal viisil. Kujutlege ette suurepärase Hi-Fi helikvaliteediga mis tahes loo kuulamist millal ja kus iganes vaid soovite. Meie SOUNDAROUNDi WiFi süsteemi mitmekülgsus toob teieni juhtmevaba voogedastuse rõõmud nii kodus kui ka töö juures.

Seadme juhtimine on AllPlay Jukeboxi rakenduse abil lihtne. Rakendus võimaldab teil pääseda ligi oma muusikakogule, internetist voogedastada, nautida oma muusikateenuseid, kuulata erinevaid lugusid erinevates ruumides, juhtida samaaegselt ühte ruumi või kõiki ruume ja reguleerida helitugevust eri ruumides eraldi.

Saage osa unustamatust helikogemusest. Täitke oma kodu või töökoht suurepärase heliga ja ümbritsege end oma lemmikmuusikaga.

Meie WiFi SOUNDAROUNDi valik hõlmab seinasisest WiFi SOUNDAROUNDi kontrollerit koos meie eraldiseisvate SOUNDAROUNDi WiFi kõlaritega SA 30W & SA 50W.

Omadused

Eraldiseisvad SOUNDAROUND WiFi kõlarid SA 30W & SA 50W on täiendavad ja kaasaskantavad tooted, mis käivad koos seinasisese kontrolleriga.

Soundaroundi kontroller pakub kolme heliallikat, WiFi-ühendust, Bluetooth-ühendust ja täiendavat sisendit. Helilahendus töötatakse välja eritellimuse korras. See on jätnud valikud avatuks, võimaldades teil vabalt valida kõlareid, et vastata teie kodu või töökoha spetsiifilistele kujundusnõuetele.

SOUNDAROUNDi kontroller pakub Bluetooth-funktsiooni muusika voogedastamiseks, mistõttu laieneb teie võimaluste valik mitte ainult AllPlay Jukeboxi rakendusele, vaid ka rakendustele, mille kaudu saate muusikat otse oma seadmest mängida, näiteks Pandora, Youtube või Spotify oma tasuta versioonis.

Lisaks sellele, kui ühendate oma seadme Bluetoothi kaudu, võite AllPlay Jukeboxi rakenduse kaudu voogedastada ka teistesse ruumidesse nii oma kodus kui ka töökohas ning muuta oma Bluetoothi signaal mitmeruumiliseks süsteemiks. See funktsioon kehtib ka Audio In valiku puhul.

SOUNDAROUND WiFi kõlar

Nautige oma lemmikmuusikat kõige mitmekülgsemal ja lõbusamal viisil. Kujutlege ette suurepärase Hi-Fi helikvaliteediga mis tahes loo kuulamist mil iganes ja kus iganes vaid soovite. Meie SOUNDAROUNDi WiFi-süsteemi mitmekülgsus toob teieni juhtmevaba voogedastuse rõõmud nii kodus kui ka töö juures. 

Seadme juhtimine on Qualcomm AllPlay Jukeboxi rakenduse abil lihtne. Rakendus võimaldab teil pääseda ligi oma muusikakogule, internetist voogedastada, nautida oma muusikateenuseid, kuulata erinevaid lugusid erinevates ruumides, juhtida samaaegselt ühte või kõiki kõlareid ja reguleerida helitugevust.

Saage osa unustamatust helikogemusest. Täitke oma kodu või töökoht suurepärase heliga ja ümbritsege end oma lemmikmuusikaga.

Omadused

Meie kõlarite kujundusest kumavad läbi elegantsed jooned ja suurepärane viimistlus. Olles oma võimsuse, vastupidavuse ja täisväärtuslikkuse poolest ideaalsed mis tahes suurusega ruumidesse, sobivad need nii modernse kui ka klassikalise elustiili juurde. Valikus on saadaval SA 50W ja SA 30W mudelid, mida on võimalik omavahel ka kombineerida, andes innustavale muusikale veelgi enam volüümi juurde. Võimalik on reguleerida kõlareid ühe kaupa ja saata muusikat nii igale kõlarile eraldi kui ka neid grupeerida. 

Ühendage kõlari toitejuhe vooluvõrguga ja otsige oma seadme WiFi-seadetest SOUNDAROUNDi signaal üles. Valige see, misjärel kuvatakse automaatselt sisselogimisleht, mis võimaldab teil määrata kindlaks nimi, mille abil saate paremini kõlari asukoha ära määratleda ja ühendada seade oma WiFi-võrguga. Oluline on meeles pidada, et korrektse funktsioneerimise tagamiseks peavad kõlar ja seade olema ühendatud samasse WiFi-võrku. Kui seade ei tuvasta mingil põhjusel WiFi-signaali, võite teise võimalusena seadme ühendada, vajutades ruuteril WPS- ja kõlari tagaküljel olevat SET-nuppu. Kui olete ühendatud, saate avada rakenduse, valida kõlari ja nautida parimat muusikat oma muusikakogust, muusikateenuseid, ühilduvaid rakendusi, nagu Spotify Premium, lemmikraadiojaamu, internetiraadiot AllPlay ja veel palju muud. Soovi korral saate ühendada ka teisi heli sisendiga seadmeid. Süsteemi laiendamine täiendavate kõlaritega on äärmiselt lihtne. Selleks järgige sama protseduuri, lisage need oma seadmesse ja hallake neid kõiki samast rakendusest.