SKÄNAATOR - kehatemperatuuri mõõtmise ja käte desinfitseerimise süsteem

Kontaktivaba käte desinfitseerija ja kehatemperatuuri andur on nüüd kaks ühes lahenduses - kiire, mugav ja automatiseeritud.

VÕTA ÜHENDUST

Teie turvalisus algab siit!

Kohanege uute tingimustega - valige nutikas, universaalne ja läbimõeldud lahendus. Skänaator ühendab asutuses kaks peamist hügieeni- ja tervisenõuet - puhtad, desinfitseeritud käed ja enesekindlus kehatemperatuuri suhtes.

See süsteem pakub kasutajatele kõige mugavamat ja kiiremat käte desinfitseerimise ja kehatemperatuuri mõõtmise kogemust. 

Mida Skänaator teeb?

Skänaator on turvaline ja interjööris lihtsasti märgatav lahendus kontaktivabaks käte desinfitseerimiseks ja kehatemperatuuri mõõtmiseks, mis aitab ettevõtetel ja avalikes kohtades tagada mõlemad protsessid ühes kohas ning võimalikult mugaval ja lihtsal viisil - kontaktivabalt ja personali kaasamata. 

Skänaatori kaks ühes süsteem parandab ettevõtte üldist hügieeni, sobib maitsekalt interjööri ja edendab vastutustundliku ettevõtte mainet.  

Tule kontorisse Skänaatorit uudistama!

Soovid enne ostu isiklikult vaadata, kuidas Skänaator töötab? Anna endas meile märku ning lepi kokku aeg, et tulla  meie kontorisse isiklikult kontaktivaba käte desinfitseerimise ja temperatuuri mõõtmise süsteemi uudistama.

Kontaktivaba temperatuuriandur ja käte desinfitseerija nüüd ühes lahenduses
Sirutage puhtuse ja hügieeni tagamiseks käsi

Täpne ja puhas

Täisautomaatne nutikas desinfitseerimisvahendi väljastamise lahendus - ilma pudelite, tühjendatud laua, kandikute ja segaduseta.

Majanduslikult kasulik

Vähendage desinfektsioonivahendite tarbimist. Skänaatori dosaatori maht on 5 liitrit - see annab 10 000 kasutuskorda.

Lihtne

Võimalus kasutada erinevate tootjate desinfitseerivaid vedelikke. Masinat tuleb täita harva, kuna mahutav 5 liitrit desinfitseerimisvahendit korraga.

Vaadake andurit kehatemperatuuri mõõtmiseks

Mugav ja kiire

Temperatuuri mõõdetakse silmade ja otsaesise piikonnast, mis tagab kiire tulemuse, vähem kui  1 sekundi jooksul. Seade suudab mõõta kuni 700 inimest tunnis. Lihtne ja kiire paigaldus - PoE-ühenduse abil.


Täpsus

Üle 1000 mõõtmispunkti silma ja otsmiku piirkonnas. Tulemuse teatab LED-signaaliriba nii kuuldavalt kui ka visuaalselt.

GDPR-iga vastavavuses

Vastab Euroopa andmeturbe määrusele, kuna puudub üksikute isikute registreerimine ja andmete säilitamine.


Kontaktivaba temperatuuriandur ja käte desinfitseerija nüüd ühes lahenduses

Disain ja mugavus


Märgatav. Skänaatorit on lihtne eemalt näha, tuletades meelde vajalikke turvameetmeid.

Elegantne disain.  Tänu suurusele, kaasaegsele kujule ja pastelsetele toonidele sobib Skänaatori alus maitsekalt igasse interjööri. Neile, kes mõtlevad eriti oma kaubamärgi sidususele, pakume seda kohandada visuaalse asutuse identiteediga.

Kvaliteetne mugavus.  Stabiilne metallkere, tagades jätkusuutliku vastupidavuse ja teeninduse ka kohtades, kus on oodata suurt inimvoogu, ummikuid. Võimalik on kasutada erinevate tootjate desinfitseerivaid vedelikke ja neid väga lihtsalt täita


 
 
Nii lihtne kasutada!

1

Asetage oma peopesa ja oodake vedelikku

2

Puhastage käed  

3

Minge kehatemperatuuri anduri juurde

4

Eemaldage prillid ja peakate

5

Vaadake 15-30cm kauguselt otse andurisse;  oodake valgus- ja helisignaali

6

ROHELINE - minge edasi. PUNANE - oodake edasisi juhiseid! 

KÄTE DESINFITSEERIMINE 
DOSAATOR KOOS VALGUSTIGA
KEHATEMPERATUURI MÕÕTMINE

Kus Skänaator on kasulik? 

Skänaator on nutikas pikaajaline lahendus nii töötajatele (kontorid, pangad, laod, kauplused jne) kui ka klientidele ja külastajatele kultuuriasutustes ja muudes avalikes kohtades (restoranid, kinod, ühistransport, haiglad). Raske oleks nimetada kohta, kus kätehügieen ja normaalne kehatemperatuur pole praegu olulised.

Mis on Skänaatori kehatemperatuuri mõõtmise ja käte desinfitseerimise süsteem

Ajal, mil töökeskkonna ja avaliku ruumi külastamine ei ole mõeldav erinevaid hügieeni- ja ohutusnõudeid järgimata, on kahe toote esindajad ja loojad ühinenud, et luues hooajaliste ja muude viiruste jaoks universaalse, esteetilise ja eriti mugav kontaktivaba turvalahenduse. Lahendus tuleb kontaktivaba temperatuurianduri Kentix SmartXcan kombineerimisest automaatse kätedesinfitseerimise jaoturi Handbox abil, mis mõlemad on juba hõlbustanud tööd toitlustusettevõtetes, koolides, haiglates, toiduettevõtetes ja mujal.

Kuidas kahe seadme ühiseks nimeks sai Skänaator? Nimi tuleneb omakorda sõna skannimine ja seadme nime teine ​​osa sõnast dosaator.

Pärast eriolukorra väljakuulutamist täheldati avalikku ruumi külastades teatavat kaost ja korralagedust. Käte desinfitseerimiseks tuli puudutada pindu, mida peaaegu kõik eelmised külastajad olid puudutanud. Maapinnale valgunud desinfektsioonivahendist, mustus ja tugevast alkoholilõhnast sai igapäevane ebameeldiv nähtus. Rääkimata asutuste õnnetutest töötajatest, kes peavad kõiki külastajaid püüdma käes hoitavate termomeetritega, takistades seeläbi nende igapäevast tööd ja muutudes rahulolematuks ning soovides samas tööpostil osata distantsi hoida.

Oleme veendunud, et uued nõuded kätedesinfitseerimiseks ja kehatemperatuuri mõõtmiseks võivad olla ka puhas, lihtne ja meeldiv protsess!

Skänaator on loodud ennetavalt mõtlema ohutusele, kõrvaldades täielikult kokkupuute pindadega, samuti muutma selle eemalt nähtavaks ja visuaalselt hästi ruumi sobituvaks. Idee elluviimist alustades oli oluline ka see, et see oleks mugav ja kasumlik pikaajaline lahendus ka rahaliselt.

Odoo • A picture with a caption

Kontaktivaba temperatuuriandur ja käte desinfitseerija nüüd ühes lahenduses

Skänaatori hind

Seade on võimalik kohe välja osta. Küsi pakkumist!

Rendipakkumine. Pakub Altas IT, sõlmides rendilepingu vähemalt 3 kuuks.

 *** Käte desinfitseerimisvahend ei sisaldu hinnas. 

Konkreetse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust          

Võta meiega ühendust!