STROPS valvekaamerad

STROPS Technologies on ettevõte, mis keskendub standardsete turvalahenduste väljatöötamisele ja tootmisele ebastandardsete olukordade jaoks.

STROPS AVS on unikaalne kiirelt ülesseatav videovalvesüsteem, mis lahendab ära turvaprobleemid kohtades, kus puudub elektrivõrk. Süsteem pakub täielikult funktsioneerivat videovalvet kohtades, kus puudub elektrivõrk või kus elektrivõrk on piiratud. Seade töötab aku peal ja suhtleb mobiilandmete kaudu.

STROPS AVS sisaldab kõiki vajaminevaid komponente. See on varustatud kahe sõltumatu HiResi optilise anduri, sisseehitatud DVR-i ja teavitushalduriga, mis teavitab teid igast häireolukorrast, aidates teil paremini oma vara turvalisust tagada.

Süsteemi puhul on tegemist esimese omalaadse moodulkontseptsiooniga maailmas – aku ja elektroonika on üksteisest eraldatud. See tagab STROPS AVS-ile tõhusama toimimise. Aku ühendamiseks tuleb üks osa lihtsalt teisele peale libistada.

Kaamera korpus on valmistatud alumiiniumist ja see on kaetud pulbervärviga kahes toonis: hall + valge, kamuflaaž + tumeroheline.

STROPS AVS töötab 2G-, 3G- ja 4G-ruuteriga ning nõuab reaalset IP-aadressi või DDNS-i. Paremate ühenduste tagamiseks kaugetes piirkondades on seade varustatud MIMO-ruuteri ja antenniga.

Kasutaja eelised

Täielik videovalvesüsteem kohtades, kus puudub elektrivõrk või kus elektrivõrk on piiratud
Häire edastamine mobiilandmete kasutamise kaudu


Aku töötab 10 aastat
Paigaldamine mõne minutiga
Aku vahetus võtab vaid mõne sekundi
Madalamad hoolduskulud

Põhiomadused ja faktid

Aku kestab kuni 72 tundi või 144 tundi (sõltub aku versioonist)

Kuni 600 laadimistsüklit (tööiga üle 10 aasta)

Rapid deployment on-site. Strap and Play

Kiire aku vahetamine (vaid sekunditega)

Kogu süsteemi asemel saab välja vahetada ainult akud

Jälgige kõiki STROPSi kaameraid ühest portaalist (mobiilside valmidus)

Märguannete lai skaala (liikumise tuvastamine, valguse ja heli tuvastamine, aku täituvuse teatamine – aku täituvus madal, aku tühi, aku laeb, aku tühjeneb, aku toide lahti ühendatud, aeg aku tühjenemiseni – jne)